foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+380(0552)26-16-85
honmb@ukr.net

Відділ документів з медичних наук Херсонської ОУНБ ім. Олеся Гончара
Цей сайт є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua

Вітаємо Вас на сторінці відділу документів з медичних наук Херсонської ОУНБ ім. Олеся Гончара +++ +++ " Головним скарбом життя є здоров’я, і, щоб його зберегти, потрібно багато що знати". (Авіценна) .

      Пропонуємо увазі лікарів різної фахової спрямованості, студентів і всіх хто зацікавиться історією медицини Херсонщини серію біобібліографічних покажчиків "Видатні лікарі Херсонщини". До покажчиків увійшли імена медиків, творчий доробок яких вплинув на розвиток медицини в цілому, в тому числі і Херсонщини. Збереження їх імен у людській пам'яті допомагає сьогодні глибше осягнути мудрість досвіду попередніх поколінь, дає могу зрозуміти минуле, щоб творити сучасне і впевнено дивитись у майбутнє. Покажчики містять біографічні та творчі відомості про лікарів, які народилися або працювали в м.Херсоні та Херсонській області.
      При складанні покажчиків, використовувалися довідково-бібліографічний та документальний фонд бібліотеки. Принцип розташування матеріалу - алфавітний порядок прізвищ. Структура кожної персоналії включає біографічні відомості, довідкову інформацію, публікаціїї лікарів та джерела інформації. 
     Використані матеріали налічуються у фондах обласної наукової медичної бібліотеки та Національної наукової медичної бібліотеки України.

 

 

 

 

"Видатні лікарі Херсонщини"

 

Біобібліографічний покажчик. Вип. 5 (2017р.)

 

 

 

 

 

 

"Видатні лікарі Херсонщини"


Біобібліографічний покажчик. Вип.4 (2016р.)

 

 

 

 

   "Видатні лікарі Херсонщини"


Біобібліографічний покажчик. Вип. 3 (2015р.)

 

 

 

 

   

 

   

 

 "Видатні лікарі Херсонщини"

Біобібліографічний покажчик. Вип. 2 (2014р.)

 

   

 

 

"Видатні лікарі Херсонщини"

Біобібліографічний покажчик. Вип. 1 (2013р.)

 

Інтернет-ресурси


Copyright © 2022 Херсонська обласна наукова медична бібліотека Rights Reserved.