foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+380(0552)26-16-85
honmb@ukr.net

Відділ документів з медичних наук Херсонської ОУНБ ім. Олеся Гончара
Цей сайт є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua

Вітаємо Вас на сторінці відділу документів з медичних наук Херсонської ОУНБ ім. О. Гончара +++ +++ " Головним скарбом життя є здоров’я, і, щоб його зберегти, потрібно багато що знати". (Авіцена) .

 

Понад 30 примірників книг і періодичних видань отримано бібліотекою в подарунок від бібліотеки ДУ "Національний науковий центр "Інститут кардіології ім. М.Д.Стражеска НАМН України".

Щиро дякуємо за подарунки і запрошуємо медичних працівників ознайомитися з новинками!

  

  


Бібліотекою отримано в подарунок видання  від співробітників Херсонського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом. Щиро дякуємо за подарунок і запрошуємо медичних фахівців ознайомитися з виданням в бібліотеці! 

  

   


Бібліотекою отримано в подарунок видання  від Національної наукової медичної бібліотеки України.
Щиро дякуємо за подарунок і запрошуємо медичних фахівців ознайомитися з виданням в бібліотеці!
 

 


Нові методичні рекомендації отримано бібліотекою від Національного інституту раку (м. Київ).
Щиро дякуємо за подарунки і запрошуємо медичних працівників ознайомитися з новинками!

  

 


Понад 50 примірників книг і періодичних видань отримано бібліотекою в подарунок від бібліотеки ДУ "Національний науковий центр "Інститут кардіології ім. М.Д.Стражеска НАМН України".

Щиро дякуємо за подарунки і запрошуємо медичних працівників ознайомитися з новинками!

   
                            

 


Бібліотекою отримано в подарунок 24 видання медичної літератури від колег з наукової бібліотеки Харківської медичної академії післядипломної освіти. Щиро дякуємо за подарунок і запрошуємо медичних фахівців ознайомитися з виданням в бібліотеці!

  


Бібліотекою отримано в подарунок видання  від Національної наукової медичної бібліотеки України.
Щиро дякуємо за подарунок і запрошуємо медичних фахівців ознайомитися з виданням в бібліотеці!
 

  

 


Бібліотекою отримано в подарунок 39 видань  з обмінного фонду Одеської національної наукової бібліотеки.  Щиро дякуємо за подарунок і запрошуємо медичних фахівців ознайомитися з виданнями!


Бібліотекою отримано в подарунок видання  від ДУ "Національний інститут фтизіатрії і пульмонологіїї ім. Ф. Г. Яновського" та Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Щиро дякуємо за подаровані видання і запрошуємо медичних фахівців ознайомитися з виданнями!


Бібліотекою отримано в подарунок від Компанії ОБНОВА КОМПАНІ посібники, виготовлені на замовлення Міжнародного Дитячого Фонду ООН ЮНІСЕФ, згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я України.

    Щиро дякуємо за подарунок! 

                 


 

 

 

 

Бібліотекою отримано в подарунок видання  від ДУ "Національний інститут фтизіатрії і пульмонологіїї ім. Ф.Г.Яновського".
Щиро дякуємо авторам за подарунок і запрошуємо медичних фахівців ознайомитися з виданням в бібліотеці!
 

 

 

  


 Напередодні свого 75-річчя, лікар-психотерапевт міської клінічної лікарні ім. Є.Є.Карабелеша Бутузов Олександр Глібович подарував бібліотеці свої нові поетичні збірки. Щиро дякуємо за подарунок і бажаємо автору  міцного здоров'я і творчого натхнення!

 

  


 До фонду бібліотеки, надійшли видання від доктора фармацевтичних наук, професора Львівського ДМУ Петрух Любов Іванівни та кардіохірурга, доктора медичних наук, професора ДУ Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова" Урсуленко Василя Івановича. Щиро дякуємо за подаровані видання і запрошуємо медичних фахівців ознайомитися з виданнями! 

 


 Бібліотекою отримано в подарунок видання  від ДУ Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова", Інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П.Філатова (м.Одеса), Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця. Щиро дякуємо за подарунки і запрошуємо медичних фахівців ознайомитися з виданнями!

  


 Бібліотекою отримано в подарунок видання  від ДУ "Національний інститут фтизіатрії і пульмонологіїї ім. Ф.Г.Яновського", ДУ "Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова" і Донецького національного медичного університету ім. М. Горького.  Щиро дякуємо за подарунки і запрошуємо медичних фахівців ознайомитися з виданнями!

   
                          


 

 Бібліотекою отримано в подарунок від Херсонської обласної інфекційної лікарні ім. Г.І. Горбачевського

   


 

 

 

Бібліотекою отримано в подарунок наукове видання "Сучасна колапсохірургія та колапсотерапія туберкульозу легень" від одного з авторів видання - завідувача торакальним відділенням Херсонського облонкодиспансеру, кандидата медичних наук, лікаря-хірурга вищої категорії,  обласного торакального хірурга    Сташенка Олександра Далієвича. Щиро дякуємо за подарунок!

 

 

 

   


 Приємний подарунок отримала бібліотека від завідувача кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії НМУ ім.О.О. Богомольця, доктора медичних наук, професора, член-кор.НАМН України і нашого земляка В.О. Маланчука. Щиро дякуємо і запрошуємо медичних фахівців ознайомитися з виданнями.


  

 


 Кандидат медичних наук, лікар-хірург обласного протитуберкульозного диспансеру Бабіч Максим Іванович привітав колектив ОНМБ  з 70-річним ювілеєм, подякував за допомогу при написанні дисертації та подарував свою дисертацію і декілька авторських робіт у фонд ОНМБ. Щиро дякуємо за подарунок!

. 
      


    

Щиро дякуємо колективу Наукової бібліотеки Харківського національного медичного університету за подароване видання про видатного лікаря-хірурга Юрія Юрійовича Вороного, життя і діяльність якого (1931-1936рр.) були тісно пов'язані з Херсоном. Він зробив багато складних операцій, виконав перше в нашому регіоні переливання крові. У зібранні представлені статті самого вченого, нариси про його життя і діяльність, документи і фотографії, що висвітлюють життєвий шлях і особистість професора Ю.Ю.Вороного.
Сподіваємося, що матеріали збірника будуть цікаві і медичним фахівцям, і пересічним користувачам, які цікавляться історією медицини.

 

 

 


 

Бібліотекою отримано збірник для спеціалістів "Діагностика передпухлинних захворювань та злоякісних новоутворень органів голови-шиї", розроблений фахівцями обласного онкологічного диспансеру під редакцією головного лікаря І.В. Сокур.

 

 

 

Онкологічні захворювання є однією з причин захворюваності і смертності у всьому світі. Рак порожнини рота – це злоякісна пухлина, що вражає слизову оболонку рота, язик, гортань. Те, що відрізняє цей вид пухлини від багатьох інших – можливість розпізнати її на самих ранніх стадіях і негайно почати лікування. У посібнику наведені дані, що стосуються діагностики передпухлинних захворювань та злоякісних новоутворень слизової оболонки ротової порожнини, язика, губи, гортані. Використано  Міжнародну  TNM  класифікацію злоякісних пухлин органів голови-шиї.
Збірник розраховано на онкологів, стоматологів, оториноларингологів, сімейних лікарів.

 

     

 

      

 

 


 Понад 60 примірників видань отримано бібліотекою в подарунок від Національної наукової медичної бібліотеки України, Бібліотеки ДУ "Національний науковий центр "Інститут кардіології ім. М.Д.Стражеска НАМН України", наукової бібліотеки ДУ "Інститут геронтології ім. Д.Ф.Чеботарьова", Запорізького Державного медичного університету.

Щиро дякуємо за подарунки і запрошуємо медичних працівників ознайомитися з новинками! 

 


 

         До фонду бібліотеки надійшли методичні рекомендації медичних фахівців Херсонського обласного онкологічного диспансеру. З виданнями можна познайомитися в бібліотеці.  Щиро дякуємо за подарунок!

        

 


 

 Дарунки бібліотеці від професора Львівського національного
     медичного університету імені Данила Галицького,
 доктора медичних наук Михайла Степановича Регеди

 

Інтернет-ресурси


Copyright © 2020 Херсонська обласна наукова медична бібліотека Rights Reserved.